Ärikliendileping teeb töölähetused lihtsaks ja paindlikuks

Kas usud, et bussiga reisides on võimalik Eesti-sisesed äriasjad ajada korda väiksema (närvi)kulu ja suurema tulemuslikkusega? Soovime Sulle seda tõestada. Tpilet.ee pakub luksust broneerida Eesti kaugliinide pileteid ühest kohast-  lihtsalt, paindlikult ja mugavalt. Viigu töö Sind Pärnusse, Kuressaarde või Narva– bussiga reisides saad kasutada sõiduaega töötamiseks või puhkamiseks, kuid ei pea kulutama energiat liiklusummikutes istumisele. Tpileti kliendilepinguga toome mugavad ja tõhusad bussireisid Sulle lähedamale ning teeme arveldamise veel lihtsamaks.

tsolutions_mg_1093-full-3mp

Kliendilepingu eelised

 • Võimalus valida enamuse Eestis tegutsevate kaugbussifirmade teenuste hulgast endale sobivaim.
 • Pileti broneerimine Tpileti veebist või mobiilirakendusest on väga kiire ja lihtne.
 • Sõidupileti hind ei ole kunagi kallim kui kassast või bussist ostes.
 • Lihtne asjaajamine, nii lähetuses käinud töötaja, kui ka ettevõtte raamatupidamise jaoks. Puudub kohustus koguda ja esitada paberist kuludokumente.
 • Tpileti kaudu broneeritud piletite eest tasumine toimub üks kord kuus koondarve alusel.
 • Arvega kaasas olevast aruandest on töötajate piletite broneeringud selgesti eristatavad.
 • Broneeritud piletite tagastamine on tpilet.ee veebilehe kaudu kuni üks tund enne väljumist täiesti tasuta.
 • Veelgi mugavamaks asjaajamiseks on võimalik broneerida fikseeritud hinnaga taksotransfeer Tallinnas ja Tartus.
 • Kliendilepinguga ei kaasne püsikulusid, liitumine on tasuta

Kuidas see toimib?

Avame igale ärikliendilepingu sõlminud koostööpartnerile privaatse kliendikonto ning selle kasutamiseks parooli. Kliendilepingu alusel tasumiseks tuleb maksmise etapis valida lihtsalt „Kliendilepingu krediidiga maksmine“ ning sisestada Teile väljastatud kasutajatunnus. Broneeringu kinnitamisel küsib süsteem kontoga seotud parooli, mille järel saadetakse pilet Teie määratud e-posti aadressile.

Kliendilepinguga on võimalik broneerida pileteid kokkulepitud krediidilimiidi ulatuses. Võimalik väljastada ettevõttele vajamineval hulgal kasutajakontosid ning määrata neile erinevad krediidilimiidid. Kuu lõpus saadame Teile arve ostetud piletite eest, mille aruandest on võimalik töötajate piletite broneeringuid selgesti eristada.

Kuidas lepingut sõlmida?

Kirjuta meile enda soovist aadressilt info@tpilet.ee, telefoni teel numbril 681 3405 või täida allolev vorm. Võtame teiega ühendust kolme tööpäeva jooksul.

Lepingu ettevalmistamisel on T grupp AS-l õigus kliendilepingu sõlmimisel kontrollida kliendi krediidireitingut ja varasemat maksekäitumist avalikult kättesaadavatest andmekogudest ning määrata vastavalt sellele maksekohustuse täitmist tagavaid lepingutingimusi.

 • Uudised

  Põnevad pakkumised, uudised bussireisidest ja kasulikud näpunäiteid mugavaks reisimiseks üle terve Eesti.