Alates 2. oktoobrist kehtib Tpileti uus piletimüügieeskiri

Esmaspäeval, 2. oktoobril hakkavad kehtima Tpileti piletimüügieeskirja muudatused, mille tulemusel ühtlustuvad Tpileti erinevate kanalite tagastamistingimused. Uues eeskirjas on lahti kirjutatud ka Tpileti isikuandmete kogumise eesmärgid.

Olulise uuendusena on klientidel kõigis Tpileti kanalites – kassades, piletimüügiautomaatides, www.tpilet.ee veebilehel ning mobiiliäpis – võimalik pileteid tagastada kuni 15 minutit enne sõiduplaani järgset reisi algusaega. Varasemalt said kliendid veebilehel ning mobiiliäpis tagastada pileteid kuni 1 tund ning kassast ja piletimüügiautomaadist ostetud pileteid kuni 5 minutit enne reisi toimumist.

Kuni 24 tundi enne ühissõiduki väljumist tagastatakse 100% tagastatud pileti hinnast ning pileti tagastamisel vähem kui 24 tundi enne ühissõiduki väljumist tagastatakse 60% pileti hinnast. Seoses erinevate tasude ning tagastustoimingute mahu kasvuga rakendatakse kõikide kliendi soovil toimuvate pileti tagastuste puhul 1€ suurust Tpileti teenustasu.

Tähtis on siinkohal märkida, et pileteid saab endiselt tagastada ainult selles kanalis, kust pilet osteti, v.a. piletimüügiautomaadist ostetud piletid, mida saab tagastada ainult kassas.

T grupp Asi piletimüügieeskirjaga on võimalik tutvuda siin: https://www.tpilet.ee/info/tingimused/

Rubriik : Uncategorized
  • Uudised

    Põnevad pakkumised, uudised bussireisidest ja kasulikud näpunäiteid mugavaks reisimiseks üle terve Eesti.