Teenustasu muudatus

Alates 1. juunist kehtib Tallinna, Tartu ja Rakvere bussijaamade kassadest pileti ostmisel varasema 0,1 euro asemel 0,2 euro suurune teenustasu. Teenustasu on tehingupõhine – mitme pileti korraga ostmisel on teenustasu ikka 0,2 eurot. Iseteeninduskassadest ning Tpileti veebilehelt ostetud piletitele teenustasu ei rakendu.

Teenustasu tõstmine on tingitud sellest, et kassast müüdavate piletite arv on viimase kahe aasta jooksul oluliselt vähenenud ning sellega seotud tulu ei kata piletite kassamüügiga seotud kulusid. Samas on bussijaama teeninduse tagamine info andmiseks ning bussijaama kassadest pileteid osta soovivate reisijate teenindamiseks jätkuvalt vajalik. Kujunenud olukorras oleme sunnitud kohaldama teenustasu, et saaksime tagada bussijaamades info ja piletimüügiteenuse jätkuva osutamise kõikidel nädalapäevadel mõistlikel kellaaegadel ning maksta oma teenindajatele hea töö eest väärikat palka.

Selleks, et teenustasu muutmine oleks meie hinnatundlikematele klientidele võimalikult vastuvõetav, rakendatakse teenustasu ainult nendes bussijaamades, kus klientidel on alternatiivina võimalik pileteid osta ka iseteenindusautomaatidest.

Rubriik : Uncategorized
  • Uudised

    Põnevad pakkumised, uudised bussireisidest ja kasulikud näpunäiteid mugavaks reisimiseks üle terve Eesti.